WSZYSTKO CO JEST POTRZEBNE DO OBSŁUGI HOTELU

izzyHOTEL to zaawansowany i intuicyjny system do obsługi hotelu. Niezależnie od wielkości obiektu system oferuje wszystkie funkcje potrzebne do prawidłowego działania hotelu. Grafik pokoi, kontrola nad wykorzystaniem typów pokoi, kontrola overbookingu, allotmenty, cenniki okresowe i promocyjne, pakiety pobytowe, dowolne rozliczanie klientów z książki meldunkowej czy kontrola sprzątania pokoi to tylko niektóre funkcje programu.

System izzyHOTEL ma za zadanie wspomóc pracę dlatego zawiera wiele dodatkowych narzędzi takich jak: rozliczanie zaliczek , rezerwacje wstępne z terminem potwierdzenia, cenniki wielowalutowe, współpraca z programem izzyREST , współpraca z centralą telefoniczną, obsługa magazynów hotelowych

Oczywiście w nowoczesnym programie nie może zabraknąć połączenia z platformami rezerwacyjnymi. izzyHOTEL jest zintegrowany z trzema Channel Managerami: YieldPlanet, Profitroom i HotelSystems.  W każdym przypadku rezerwacja zrobiona przez Klienta na stronie internetowej jest automatycznie zapisywana w systemie izzyHOTEL. Jednocześnie informacja o dostępności pokoi i cennikach jest wysyłana do portali rezerwacyjnych. 

Dla hoteli posiadających sale konferencyjne  izzyHOTEL oferuje dodatkowy moduł do ich obsługi . Moduł sal konferencyjnych posiada czytelny grafik poszczególnych sal wraz z kontrolą zajętości. Rezerwacje mogą być zarówno niezależne jak i połączone z rezerwacjami pobytowymi. W przypadku posiadania programu izzyREST możliwe dopisywanie sprzedaży gastronomicznej do rezerwacji sali konferencyjnej.

A jeśli w hotelu funkcjonuje SPA system izzyHOTEL oferuje bogate funkcje wspomagające działanie tej części hotelu. Dostępne są grafiki poszczególnych usług/zabiegów, grafiki gabinetów oraz grafiki pracowników. Dzięki grafikowi pracowników można kontrolować nie tylko gdzie i jakie usługi zostały przez nich wykonane ale również ich czas pracy. 

Ale to wcale nie wszystko. System izzyHOTEL oferuje znacznie więcej możliwości. Jeśli chcesz poznać pozostałe napisz lub zadzwoń. Chętnie pokażemy inne opcje i funkcje programu. Zobacz jak łatwo można dopasować system do Twojego biznesu HORECA

logo MERCO nowe bold.png

merco systemy komputerowe

nowoczesne i przyjazne rozwiązania dla rynku HORECA

ul. Włodzimierza Tetmajera 65C, 31-352 Kraków

NIP 677 236 82 17

nr konta 28 1140 2004 0000 3302 7419 2037

tel. 12 376 74 41 

mail merco@merco.pl

  • Facebook Social Icon

© 2017 MERCO Systemy Komputerowe